کالاهای خود را به ما بسپارید

ارسال بار در داخل کشور

یکی از امکاناتی که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، حمل و نقل بار در داخل کشور و به نقاط مختلف کشور است. این شرکت با استفاده از کارمندان و رانندگان مجرب و با کمک گرفتن از ناوگان حمل و نقل سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان خود دارد. برخی از خدمات این شرکت عبارتند از: حمل مواد خام، تجارت عادلانه بین المللی، حمل مواد تولیدی صنایع و کارخانجات و …

ادامه مطلب

ارسال بار از خارج از کشور

این شرکت یک شرکت حمل و نقل بین المللی می باشد که علاوه بر حمل بار در داخل کشور، توانایی واردات کالا از کشورهای دیگر را نیز دارا می باشد و حمل کالا را در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد هیچ گونه خسارتی به مشتریان، به داخل کشور حمل و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
ادامه مطلب

زمانبندی دقیق

شرکت حمل و نقل بین المللی رامونا هور یزدان
ادامه مطلب

ارسال بار به خارج از کشور

این شرکت به مشتریان خود خدمات ارسال بار به خارج از کشور را نیز فراهم می کند و کالاهای مشتریان خود را با ایمنی کامل و در اسرع وقت به مقصد مورد نطر آنها می رساند. رانندگان حمل کالا به خارج از کشور توانایی صحبت کردن به زبان های کشورهای خارج را دارا بده و به مسیرهای جاده ای خارج از کشور تسلط کامل دارند.

ادامه مطلب

تصمین ایمنی کالا

این شرکت همواره بر عهد خود در مورد تضمین ایمنی کالا پایدار بوده و کالاهای مشتریان خود را بدون هیچ گونه مشکلی به مقصد می رساند.
ادامه مطلب

راه های موفقیت را با ما تجربه کنید

ادامه مطلب